3 årig samarbeidsavtale fører til at over 700 gutter og jenter i Brasil får et tilbud om organisert fotballtrening og undervisning.

Å få med WANG på laget representerer en bekreftelse på at vi fortsatt kan realisere drømmer og forandre liv. Det er utrolig hvordan elevene har stått på og jobbet for Karanba.

Dette inspirerer veldig til videre arbeid og garanterer for at jenter og gutter fra utfordrende oppvekstvilkår får muligheter som kan forandre deres liv. Med WANGs fantastiske støtte skal vi blant annet fortsatt prioritere vårt undervisningsprogram med gode lærere, styrke vår jentesatsning og videreutvikle vårt arbeidstreningsprogram.

Dette betyr enormt mye for oss og vi ønsker herved å takke alle WANG-elevene for en imponerende innsats. Vi ser frem til alt vi i sammen med dere skal få til i framtiden. Tusen hjertelig takk!!!